HLK-10M12 AC DC 220V to 12V 10W isolated intelligent mini power supply module for smart device
The 10W ultra-small series power supply module is a small volume, high efficiency power module designed for customers by Hi-Link.It has the advantage of global
I lager.
Lagersaldo: 16
Artikelnummer: 843HLK-10M12
Dela
The 10W ultra-small series power supply module is a small volume, high efficiency power module designed for customers by Hi-Link.
HLK-10M12 ac-dc power supply module hilink original 10W 12V 830mAHLK-10M12 ac-dc power supply module hilink original 10W 12V 830mAHLK-10M12 ac-dc power supply module hilink original 10W 12V 830mA
2. Product Characteristics
1. Ultra-thin, ultra-small, minimum volume in the industry
2. Universal input voltage (90~265Vac)
3. Low power consumption, environmental protection, no-load loss <0.1W
4. Low ripple and low noise
5. Good output short circuit and over-current protection and self-recovery
6. High efficiency, high power density
7. Input-output isolated voltage-proof 3000Vac
8. 100% full load aging and testing
9. High reliability, long life design, continuous working time more than 100000 hours
10. Meet UL,CE requirements; product design meets EMC and safety test requirements
12. Economic solution, cost-effective
13. Work without an external circuit
14.1 year warranty
3. Weight and Dimensions
      HLK-10M12 ac-dc power supply module hilink original 10W 12V 830mA